Haber

Toprak Razgatlıoğlu Barselona’yı Üç Podyumla Tamamladı

Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu, 2023 Dünya Superbike Şampiyonası’nın (WSBK) dördüncü durağı olan Barselona’da ikinci yarışı ikinci sırada tamamladı. Hafta sonu boyunca istikrarlı bir performans sergileyen Razgatlıoğlu, dün 1. yarışı, bugün ise süperpole’u 2. sırada tamamladı.

Red Bull sporcusu Toprak Razgatlıoğlu, 2023 Dünya Superbike Şampiyonası’nın (WSBK) dördüncü durağı olan Barselona’daki Catalunya Grand Prix’sinde hafta sonunu podyumla tamamladı. Yarışa ikinci cepten başlayan Pata Yamaha Prometeon grubu pilotu Toprak, yarışı ikinci sırada tamamladı. Razgatlıoğlu bugün süperpol koşusunu ikinci sırada tamamladı.

Toprak Genel Klasman İkinciliğini Koruyor

Toprak Razgatlıoğlu, hafta sonu aldığı sonuçlarla 167 puanla genel sıralamadaki ikinciliğini korudu.

2023 Dünya Süper Bisiklet Şampiyonası’nın beşinci etabı 2-4 Haziran tarihleri ​​arasında İtalya’da koşulacak.

Red Bull TV’de KNN54 Riders

Türkiye’nin en başarılı 4 motor sporları sporcusunun hikayesini konu alan KNN54 Binicileri belgeseli Red Bull TV’de seyirciyle buluştu. Kenan Sofuoğlu’nun mentörlüğünde Sakarya’da yarışlara ve şampiyonalara hazırlanan Red Bull sporcuları Toprak Razgatlıoğlu, Deniz Öncü, Can Öncü ve Bahattin Sofuoğlu’nun anlatıldığı 52 dakikalık belgesel Red Bull TV’den izlenebilir.

Belgeselde, dünyada eşi benzeri olmayan bir şekilde birlikte antrenman yapan ve tüm dönemi birlikte geçiren 4 sporcunun birbirine destek olma süreçleri anlatılıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-sarikaya.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu