Haber

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biz dik durmazsak sandıkta çökerler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2. sağlık seçimine 11 gün kala AK Parti il ​​ve belediye başkanlarına hitap etti. Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle; “Bazı arkadaşlarımız görevlerine devam edecek, diğerleri ile birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Yeni seçilen ve yeniden seçilen milletvekillerimizi tebrik ediyorum. 14 Mayıs’ta dünyaya örnek olacak demokrasi sınavını verdik. milli iradenin sandıklara en sağlıklı şekilde yansıması için üzerine düşen görevi yapan arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.

“ÇALIŞMALARIMIZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE DEVAM EDECEKTİR”

İlçe başkanlarımızı ve yönetimlerimizi, sandık kurulu üyelerimizi, gözlemcilerimizi ve bizimle birlikte süreci yönetenleri kutluyorum. İnşallah 28 Mayıs’ta da aynı gayreti göstererek demokrasiyi taçlandıracağız. Bu belaya son verene kadar çalışmalarımız en ufak bir rehavete mahal vermeden devam edecek.

“SUYU DÖNDÜRMEK İÇİN HER ŞEYİ YAPIYORLAR”

Karşı tarafın kibirli ve faşist tavrıyla sandıkların üzerine çökerler. Seçimi açıkça geride bitirmelerine rağmen suyu bulandırmak için her şeyi yapıyorlar. Bizler de aynı şekilde dimdik durmaz ve faaliyetlerimizi yürütmezsek, karşı tarafın pis hali ile sandığa yıkılacağından hiç şüpheniz olmasın.

“SEÇİMİN EN ÖNEMLİ SONUÇLARINDAN BİRİ…”

28 Mayıs seçimlerini de bu şekilde tamamlayarak ülke olarak önümüze bakacağız. Bu seçimin en değerli sonuçlarından biri muhalefette yaşanacak büyük değişim olacaktır.”

akcakentajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu