Yaşam

Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül’ün sevgililerinden aynı anda ayrılması çifte ihanet iddiasını gündeme getirdi!

ATV’nin yeni sezon dizisi ‘Safir’in başrol oyuncuları Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül’ün aynı gün sevgililerinden ayrılmasıyla çifte ihanet iddiası ortaya çıktı. Olayın ardından çiftin eski sevgililerinin sosyal medyada birbirlerini takip etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Gelin ayrıntılara birlikte bakalım. ?

Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül’ün başrollerini paylaştığı ‘Safir’ dizisi eylül ayı başında ATV ekranlarında yayınlanmaya başladı.

Pazartesi akşamlarına damgasını vuran ‘Safir’in çekimleri Kapadokya’da tüm hızıyla devam ediyor.

Bu ikili dizideki ortaklıklarının yanı sıra özel hayatlarıyla da gündemde olacak gibi görünüyor.

Dizinin başrol oyuncularından güzel oyuncu Özge Yağız, iki kez barıştığı erkek arkadaşı Gökberk Demirci’den bir süre önce ayrıldı.

Gökberk Demirci’nin ayrılığın ardından şu mesajı yayınlaması dikkat çekti: “Kimseye yapmayacağım deme, uygun koşullar sağlandığında herkes her şeyi yapabilir.”

Özge Yağız’ın ayrılmasının hemen ardından dizideki partneri Burak Berkay Akgül’ün, 3 yıldır birlikte olduğu oyuncu Hira Koyuncuoğlu’ndan ayrıldığı dikkatlerden kaçmadı.

Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül uzun süredir devam eden ilişkilerini aynı anda sonlandırdı. “Kapadokya’da yeni bir dizi aşkı mı ortaya çıktı?” sorusunu akıllara getirdi.

Özge Yağız’dan ayrılan Gökberk Demirci, Burak Berkay Akgül ile yollarını ayıran Hira Koyuncuoğlu’nu sosyal medyada takip etti.

Hira Koyuncuoğlu’nun Gökberk Demirci’yi takip ederek verdiği yanıt, iki oyuncunun ihanete uğradığı tartışmasını gündeme getirdi.

Henüz taraflardan konuyla ilgili bir açıklama gelmedi ancak Hira Koyuncuoğlu’nun bu görseli dün akşam Instagram hesabında yayınladıktan kısa bir süre sonra silmesi dikkat çekiyor.

Bu iddiaların doğruluğu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.?

haber-derebucak.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu